Skip to content

Zakázková výroba z PVC

Nafukovací sportovní žíněnky

Pro sportovní kluby, oddíly, organizace a školy vyrábíme přesně podle jejich požadavků na rozměr nafukovací žíněnky splňující ty nejpřísnější požadavky na použitý materiál a technologii zpracování.

Excelentní zpracování

Každý výrobek je během výrobního procesu podroben stálé kontrole na kvalitu spojů a celkové kvality zpracování. Unikátní kombinace lepených a svařovaných spojů zajišťuje dokonalou těsnost a dlouhou životnost.

Zakázková výroba z PVC - nafukovací žíněnky
Zakázková výroba z PVC - nafukovací žíněnky

Technologie DropStitch

Spodní a horní plocha je spojena tisíci pevnými nylonovými vlákny, zajišťuje konstantní pevnost a houževnatost po celé ploše žíněnky.

Technická specifikace

Standardně vyráběné tloušťky 10cm, 15cm, 20cm a 30cm uspokojí požadavky na bezpečnost různých sportovních odvětví. Rozměr plochy přizpůsobíme přesně požadavkům zákazníka.

Pro snadné přenášení v nafouklém stavu jsou boky žíněnek opatřeny ergonomickými madly. V případě nutnosti přesunu žíněnek na jiné sportoviště jednoduše vypustíte vzduch z komory a žíněnku sbalíte do menších rozměrů.

Zakázková výroba z PVC - nafukovací žíněnky

Nafukovací plovoucí mola

Pro pořadatele sportovní vodáckých a plaveckých akcí, oddíly, kluby, dětské tábory apod. nabízíme výrobu nafukovacích plovoucích mol a lávek.

Použití

Plovoucí mola jednoduše nafouknete a případně připevníte ke břehu. Jednotlivá mola se také dají jednoduše spojit a vytvořit tak třeba lávku pro různé sportovní nebo zábavné aktivity.

Zakázková výroba z PVC - nafukovací žíněnky

Technická specifikace

Technologie výroby zajišťuje konstantní pevnost a tuhost mola po celé ploše. Horní plocha mola je opatřena protiskluzovým materiálem, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pohybujících se osob.

Ze standardně vyráběných tloušťek 10cm, 15cm, 20cm a 30cm je nutné volit dle požadavku na nosnost. S výběrem vám rádi poradíme.

Vodácké vaky na míru

Dle požadavků zákazníka jsme schopni vyrobit vaky různých velikostí, tvarů, se zádovým systém jednodušším i složitějším na expedice. S možností potisku loga.

Dále nabízíme

Zakázková výroba z PVC - nosítka pro záchranáře

Technologie

Horkovzdušné svařování

Používáme při svařování vaků, tvarové svařování, nafukovacích raftů atd.

Vysokofrekvenční svařování

Používáme na malé díly, poutka, úchyty, malé lodní vaky atd.

Zakázková výroba z PVC - horkovzdušné svařování
Zakázková výroba z PVC - šicí dílna

Šicí dílna

Disponujeme profesionálními průmyslovými šicími stroji. Ty jsou využity především v místech, kde nelze využít svařovaný spoj: úchyty, madla…

Kontaktuje nás

Petr Kutlvašr

Pavel Kutlvašr

+420 724 344 674